Menu:


copyright©2016

sesja ciążowa warszawa

photography props

le mans 66 online pl                             Film i fotografia ślubna       

 "Tort zjedzą goscie, suknia powędruje do kufra na strychu,                                   
                                                                       pozostaną tylko zdjęcia..."        
       

Oferuję pełną obsługę fotograficzną i filmową uroczystości ślubnych.
Filmowanie wykonywane jest przy użyciu kamery  profesjonalnej  kamery cyfrowej firmy Panasonic, materiał rejestrowany jest z jakością Full HD (1920x1080). Operator kamery ma wieloletnie doświadczenie w filmowaniu i fotografii oraz posiada zezwolenie na filmowanie podczas celebracji liturgicznych, wydane przez Kurię Metropolitalną w Lublinie. Gotowy materiał poddany jest cyfrowej obróbce i po zmontowaniu filmu nagrany jest na płyty. Na 2 płytach  otrzymają Państwo pełny reportaż z uroczystości składający się z czołówki z napisami, oraz filmu prezentującego przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię ślubną, przyjęcie i zabawę weselną, plus teledysk z zabawy weselnej. Gotowy film obejmuje ok. 2,5 godz. plus dodatki. Płyta zawiera menu pozwalające na komfortowe odnalezienie i wybranie do oglądania poszczególnych fragmentów filmu. Całość materiału nagrana jest na płyty ze spersonalizowanym kolorowym nadrukiem, w etui z kolorową okładką.
Fotografia, fotografuję aparatem cyfrowym firmy CANON z użyciem firmowych obiektywów i akcesoriów, zawsze mam ze sobą zapasowy sprzęt na wypadek awarii. Posiadam pozwolenie na fotografowanie podczas celebracji liturgicznych, wydane przez Kurię Metropolitalną w Lublinie. 
Standardowa oferta wykonania reportażu ślubnego obejmuje ok. 12 godzin fotografowania. Pracę rozpoczynam od przygotowań Panny Młodej, następnie fotografuję błogosławieństwo, przyjazd do kościoła (lub USC), uroczystość ślubną, powitanie na sali weselnej oraz zabawę aż do oczepin i tortu.
Zdjęcia plenerowe wykonywane są przed przyjazdem do kościoła lub po uroczystości. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zapewniam plener innego dnia bez dodatkowych kosztów. Na sesję plenerową możemy też umówić się w innym dniu. 

D
o każdego zlecenia dodaję gratis video-album do odtwarzania na stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub na komputerze, zawierający zdjęcia z podkładem muzycznym na płycie z kolorowym nadrukiem, w etui ze spersonalizowaną okładką.
Dla chętnych sesja narzeczeńska- gratis!
Dodatkowe usługi:
Plener fotograficzny w innym terminie niż ślub, w dowolnie wybranej lokalizacji.
Album tradycyjny, z wklejanymi fotografiami,

Fotoksiążka w twardej, ręcznie wykonanej oprawie,
                         
Kalendarz 13-planszowy 30 x 40 cm, z wyróżnionymi ważnymi datami, (np. data ślubu) na następny rok kalendarzowy,


Odbitki fotograficzne, różne rozmiary.
do góry