Menu:


copyright©2016

sesja ciążowa warszawa

photography props

le mans 66 online pl
                      Usługi fotograficzne  


      Fotografia na porcelanie

Zdjęcia nagrobkowe wykonywane na najwyższej jakości porcelanie w ponad 600 różnych kształtach i formatach. Wypalenie ceramiki w specjalnym piecu w wysokiej temperaturze sprawia że gotowy produkt ma bardzo wysoką odporność na warunki atmosferyczne (deszcz, mróz) co potwierdza certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki w Warszawie. Oferujemy bezpłatne przygotowanie i retusz fotografii (naprawa uszkodzeń, usunięcie śladów nitów i zszywaczy, usunięcie rys i zanieczyszczeń, dodanie tła itp)

Odbitki fotograficzne z podstawową obróbką (prostowanie, redukcja czerwonych oczu, korekta koloru itp) wliczoną w  cenę. Ostateczny wygląd fotogtafii można ocenić na dużym i skalibrowanym monitorze. Cena odbitek zależy od ich ilości, przy większych ilościach atrakcyjne zniżki. Odbitki wykonywane są na miejscu, można od razu wykonać poprawki lub dodatkowe kopie. Na życzenie wykonywany jest index.

F
otografie do dokumentów wykonujmy na poczekaniu, już po 15 min. można odebrać gotowe zdjęcia. Zawsze robimy kilka ujęć z których wybieramy to, które najbardziej się podoba. Każde zlecenie jest archiwizowane i wykonanie kolejnych kopii zdjęć wymaga jedynie przyjścia do zakładu i rozpoznana się na zdjęciu:)
                           
S
esje zdjęciowe (portretowe, narzeczeńskie, ślubne itp.) Czas fotografowania to około 3 - 4 godzin. Następnie wybrane zdjęcia są poddane obróbce w zalężności od przeznaczenia: odbitki fotograficzne, fotoksiążka, publikacja w internecie itd...
Sesje wykonywane są w dowolnie wybranej lokalizacji: w domu, na ulicy, w parku albo w innej miejscowości zdjecia można wykonać praktycznie wszędzie, np:
na starym mieście w Lublinie:

O
feruję zaprojektowanie i wykonanie fotoksiążek. Od ekonomicznych w oprawie zeszytowej do ekskluzywnych w twardej z wieczystą gwarancją na ręcznie wykonaną oprawę, pozwolą w ciekawy sposób zaprezentowć zdjęcia, mogą być także doskonałym prezentem.
fotoksiążka

W
ykonuję także kopiowanie zdjęć oraz odnawianie i naprawę uszkodzonych lub zniszczonych starych fotografii:


K
opiowanie negatywów i slajdów, kopie wykonywane są na wysokiej klasy skanerze EPSON umożliwiającym skanowanie z rozdzielczością do 12800 dpi i w 48 bitowym kolorze. Technologia DIGITAL ICE pozwala na usunięcie śladów kurzu i rys. Większe uszkodzenia retuszowane są ręcznie z użyciem najnowszej wersji programu Adobe Photoshop CS6. Po skopiowaniu i naprawie uszkodzeń można wykonać odbitki fotograriczne lub nagrać pliki na płytę DVD.
Proponuję także kopiowanie kaset video na płyty DVD. Ze względu na długi czas kopiowania nagrań i późniejszej ich obróbki, czas realizacji takiego zlecenia to  ok. 2-3 dni robocze.

               Faktury VAT.
do góry